oddzial I -Warsztaty rękodzielicze -Kwiaty z krepiny

W ramach realizacji Projektu Edukacyjnego „Kwiaty” dn. 26.04.2017 w grupie maluszków Przedszkola Samorządowego w Trąbkach gościliśmy podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Zegartowicach filia w Komornikach. W czasie spotkania przedszkolaki miały okazję nie tylko poznać znakomitych ludzi, pełnych pasji o wielkim sercu, ale przede wszystkim wziąć aktywnie udział w warsztatach rękodzielniczych. Dzieci miały możliwość poznać techniki tworzenia kwiatów, z którymi rzadko się spotykają w ramach tradycyjnych zajęć plastycznych.

Nasi mistrzowie Janina Irzyk, Józefa Śmigla, Krystyna Leśniak, Piotr Śliwa, Krzysztof Sawina, Krystian Michalak wraz z opiekunkami Panią Ewą Wisiorek i Agatą Wolską, chętnie dzieliły się swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Są więc dobrym i motywującym wzorem dla naszych przedszkolaków. Mamy nadzieję, że warsztaty z tak niesamowitymi ludźmi przyczynią się do rozbudzenia talentów u naszych wychowanków!

Gościom składamy serdeczne podziękowania, życzymy wielu sukcesów oraz cieszymy się, że mogliśmy spędzić czas z tak interesującymi  ludźmi.

Justyna Urban.