Przedszkolaki z wizytą w Bibliotece

Przedszkolaki z Trąbek odwiedziły Bibliotekę Publiczną Gminy Biskupice im. Antoniego Pajdaka. Wycieczka wpisana została w plan Projektu Edukacyjnego „Mali etno-odkrywcy” w ramach współpracy z instytucjami kultury w regionie.

Panie pracujące w bibliotece z uśmiechem przywitały dzieci i przedstawiły pokrótce historię tego miejsca. Przedszkolaki dowiedziały się również, kim był patron biblioteki- Antoni Pajdak oraz obejrzały foldery przedstawiające zdjęcia najciekawszych zakątków naszej gminy. Dzieciaki miały możliwość skorzystania z księgozbioru przeznaczonego dla dzieci.

Na pamiątkę przedszkolaki otrzymały foldery przedstawiające sylwetkę patrona biblioteki oraz zakładki do książek.

"Projekt finansowany ze środków Gminy Biskupice, powiatu wielickiego i Stowarzyszenia Hejnał Trąbki".

Opracowanie : Sabina Urbańska