EDYCJA III GMINNEGO PRZEGLĄDU PRZEDSZKOLNYCH TALENTÓW

Edycja III (II online) GMINNEGO PRZEGLĄDU PRZEDSZKOLNYCH TALENTÓW

W Przedszkolu Samorządowym w Trąbkach jako organizator III Edycji Gminnego Przeglądu Przedszkolnych Talentów mieliśmy przyjemność gościć w dniu 7 kwietnia 2022 roku Panią Wójt Gminy Biskupice Renatę Gawlik, Panią Kierownik Oświaty Agnieszkę Fliśnik, Panią dyrektor Centrum Kultury Biskupice Małgorzatę Kaletę oraz Dyrektorów Szkół Podstawowych, Przedszkoli Samorządowych. Uczestnicy przeglądu byli pod wrażeniem dziecięcych umiejętności, które zaprezentowane zostały poprzez nagranie online pod hasłem przewodnim ,,Tanecznym Krokiem, odwiedzamy świat baśni i bajek”. Celem przeglądu było zaangażowanie dzieci w stworzenie historii, która umiejętnie przenosi nas w świat baśni i bajki oraz kształtuje umiejętności dziecka do działań w rytm muzyki. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom z Gminy Biskupice za wspaniałe przygotowanie każdej grupy wiekowej w swojej szkole, przedszkolu oraz osobom zaangażowanym w przegląd. Dziękujemy zaprzyjaźnionej Oficynie wydawniczej ,,Impuls,, z Krakowa za możliwość obdarowania naszych Pań książką oraz Pani Wójt za słodki upominek dla wszystkich dzieci, za włożony trud w przepiękne przedstawienia i tańce.

Z poważaniem Dyrektor Przedszkola Samorządowego Edyta Bukowska oraz Koordynator Przeglądu Monika Kulig i Justyna Konieczny

Udostępniamy film z prezentacji dorobku artystycznego dzieci - https://youtu.be/RjEDqU7fr4M