KADRA PEDAGOGICZNA

W roku szkolnym 2023/2024 dzieci uczęszczają do 3 grup wiekowych:

Grupa I (3 i 4- latki) 8.00 - 16.00

Nauczyciele
mgr Dorota Kozielska -  nauczyciel początkowy (kontraktowy), nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel języka angielskiego, diagnosta i terapeuta pedagogiczny, pedagog szkolny oraz ekonomista. Uważam, że każde dziecko powinno być akceptowane i kochane, dlatego ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego dziecka, odkrywanie możliwości oraz wspólne pokonywanie słabości każdego malucha. Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą i cierpliwą. Wobec dzieci staram się być przyjazna i życzliwa, ale też konsekwentna.
mgr Loretta Grzybek - Braś - nauczyciel początkowy wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz pedagog specjalny - oligofrenopedagog. Zajmuje się diagnozą przyczyn trudności w nauce, prowadzi terapię pedagogiczną dla dzieci ze specyficznymi trudnościami edukacyjnymi. Organizator pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz kształcenia specjalnego w przedszkolu. Realizuje warsztaty "Grupy Wparcia dla Rodziców" i dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Pomoc wychowawcza: Marzena Chorąży

Grupa II (4 - latki) 8.00 - 15.00

Nauczyciele

mgr Edyta Bukowska - dyrektor przedszkola, nauczyciel dyplomowany, neurologopeda, pedagog specjacjalny-oligofrenopedagog, diagnosta i terapeuta, specjalista z zakresu autyzmu i trudnych zachowań, socjoterapeuta, trener TUS, nieustannie stara się podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe.
mgr Aleksandra Nowak - nauczyciel kontraktowy, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. W trakcie studiów podyplomowych na kierunku logopedii. Realizator cyklu warsztatów: "Klubu Kreatywnych Rodziców" oraz autor Innowacji Pedagogicznej "Moje zdrowie - moja siła, wielka moc".

Pomoc wychowawcza: Barbara Jamka

Grupa III (5 - latki) 7.00 - 17.00

Nauczyciele
mgr Małgorzata Sobczyk - nauczyciel mianowany. Studia licencjackie - „Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza”, studia magisterskie: „Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną”. Codzienne motto w pracy od 12 lat brzmi: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. W pracy z dziećmi stara się tworzyć atmosferę empatii, radości i otwartości. Za największy swój sukces uważa uśmiech na twarzach dzieci.
mgr Sylwia Substelna   nauczyciel początkowy, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, pedagog specjalny - surdopedagog i logopeda. Obejmuje diagnozą i opieką terapeutyczną dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy i języka w wieku przedszkolnym. Realizuje warsztaty logopedyczne dla dzieci „SuperMówcy”.

Pomoc wychowawcza:  Urszula Kulma

mgr Martyna Krosta - psycholog, nauczyciel początkujący. Współorganizator pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz kształcenia specjalnego w przedszkolu. Realizuje warsztaty "Grupy Wparcia dla Rodziców" i dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz warsztaty grupowe „Ja i mój świat emocji” rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne dzieci.