Udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
2 dni temu
Z radością informujemy, że dzieci z grupy Jagódki – Jakub K. oraz Szymon W. – wzięły udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim, zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Gdowie.

Chłopcy z dużym zaangażowaniem zaprezentowali przygotowane utwory, godnie reprezentując nasze przedszkole. Udział w konkursie był dla nich cennym doświadczeniem, które pozwoliło rozwijać umiejętności recytatorskie, odwagę wystąpień publicznych oraz zainteresowanie literaturą.
Serdecznie gratulujemy Jakubowi i Szymonowi oraz życzymy im kolejnych sukcesów i wielu powodów do radości!