SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Wójt Gminy Biskupice

Centrum Kultury Gminy Biskupice

zaprasza rodziny z Ukrainy na warsztaty integracyjno-animacyjne, które odbywać się będą w każdą środę o godz. 17.00 w świetlicy w Łazanach (pierwsze zajęcia 16.03.2022r.).

Po zajęciach integracyjnych, o godz. 18.00 odbędzie się nauka języka polskiego, którą poprowadzi osoba pochodząca z Ukrainy.

Zajęcia bezpłatne.

Kontakt Centrum Kultury: 12 289 70 82 lub 604 661 329
Kontakt Urząd Gminy: 12 289 70 83 lub 668 238 113

DZIECI UCZĄ RODZICÓW W DOMU

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę, pragnę poinformować o możliwym wsparciu rodziców w zagospodarowaniu czasu swoim dzieciom.
Nasi nauczyciele będą do Państwa wysyłać informacje z propozycjami zabaw z dziećmi, kartami pracy, dodatkowymi informacjami edukacyjnymi, które będą umieszczane na stronie fb i stronie internetowej przedszkola (http://przedszkolewtrabkach.eprzedszkola.pl).

W ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci. W każdą środę i każdy piątek na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo. Zamieszczane lekcje będą obejmować tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii. Zakres tematyczny i liczba lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji co do wydłużenia okresu zamknięcia przedszkoli i szkół podstawowych.

Zapraszamy do pobrania pierwszego pakietu materiałów pn. "Jestem bezpiecznym uczeniem, jestem bezpiecznym przedszkolakiem". W paczce znajduje się prezentacja multimedialna oraz 4 zadania do wykonania. By zachęcić wszystkich rodziców i dzieci do wspólnej nauki Centrum Rozwoju Lokalnego informuje, że 17 marca na profilu na Facebooku (facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego) pojawi się konkurs, w którym do wygrania są ciekawe nagrody. By wziąć udział w konkursie będzie trzeba w komentarzu zamieścić zdjęcie/zdjęcia z wykonanymi zadaniami. Szczegółowe informacje o konkursie już we wtorek 17 marca.

Materiały można pobrać pod adresem:

OGRANICZENIA W FUNKCJONOWANIU PRACY PRZEDSZKOLA

Szanowni Państwo,

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania placówek oświatowych
Przedszkole Samorządowe w Trąbkach pełni dyżur w godzina 8.00 - 14.00.

Zaleca się w wyznaczonym okresie kontakt z naszym Przedszkolem  poprzez  kontakt telefoniczny oraz skrzynkę e-mailową lub aplikację Messenger.
W wyjatkowych sytuacjach w wyżej podanych godzinach osoby chcące złożyć osobiście dokumenty związane z rekrutacją będą przyjęci. W celu zachowania szczególnej ostrożności prosimy o cierpliwe oczekiwanie przed drzwiami głównymi do momentu pojawienia się pracownika przedszkola.

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem 12 250 63 73 i drogą mailową.

Życzymy Państwu i naszym dzieciom dużo zdrowia!

Edyta Bukowska

Zebranie z Rodzicami

Dyrektor przedszkola zaprasza Rodziców dzieci z wszystkich grup na zebranie organizacyjno-informacyjne, które odbędzie się 05.09.2019 r. tj. czwartek o godzinie 17.00

Zapraszamy wszystkich serdecznie.

ZEBRANIE RODZICÓW

DZIECI PRZYJĘTYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Trąbkach zaprasza Rodziców nowoprzyjętych dzieci na zebranie informacyjne, które odbędzie się w dniu 15 maja 2018r. (środa) o godzinie 16.00. Będzie możliwość zamówienia kart zbliżeniowych do ewidencji czasu pobytu dziecka w przedszkolu – cena 12 zł/sztuka.

PROJEKTY EDUKACYJNE

REALIZOWANE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

• ODDZIAŁ I – ZDROWIE – termin realizacji: 01 - 18.04.2019 r.
  • ODDZIAŁ II – KOSMOS - termin realizacji: 01 - 18.04.2019 r.
  • ODDZIAŁ III – PSZCZOŁY - termin realizacji: 08 - 25.04.2019 r.

Zapraszamy serdecznie

rodziców i członków rodzin do aktywnego włączenia się
w realizację projektów

100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI

Szanowni Rodzice

Poniedziałek 12 listopada - nowe święto narodowe i dzień wolny od pracy z okazji

„Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej”

PRZEDSZKOLE W TYM DNIU JEST NIECZYNNE.

Zapraszamy chętnych rodziców z oddziału III