27 maja w naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy i długo wyczekiwany przez dzieci Dzień Rodziny. Tego popołudnia przedszkole wypełniło się radością, uśmiechami i wzruszającymi chwilami spędzonymi w gronie najbliższych.
.jpg)
.jpeg)
27 maja w naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy i długo wyczekiwany przez dzieci Dzień Rodziny. Tego popołudnia przedszkole wypełniło się radością, uśmiechami i wzruszającymi chwilami spędzonymi w gronie najbliższych.
.jpg)
Z radością informujemy, że dzieci z grupy Jagódki – Jakub K. oraz Szymon W. – wzięły udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim, zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Gdowie.

Chłopcy z dużym zaangażowaniem zaprezentowali przygotowane utwory, godnie reprezentując nasze przedszkole. Udział w konkursie był dla nich cennym doświadczeniem, które pozwoliło rozwijać umiejętności recytatorskie, odwagę wystąpień publicznych oraz zainteresowanie literaturą.
Serdecznie gratulujemy Jakubowi i Szymonowi oraz życzymy im kolejnych sukcesów i wielu powodów do radości!


Dzieci z grupy Ananasków wraz z wychowawczyniami Sylwią Substelny i Elżbietą Bednarską miały zaszczyt reprezentować Gminę Biskupice na II Powiatowym Dniu Babci i Dziadka. To wyjątkowe wydarzenie odbyło się w Powiatowym Kampusie Kultury w Wieliczce i zgromadziło licznie przybyłych seniorów, którzy z radością, wzruszeniem i dumą podziwiali występy najmłodszych artystów.
Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z Przedszkola Samorządowego w Trąbkach odwiedziły Seniorów, aby wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień.
Nasi mali artyści przygotowali dla Mieszkańców wzruszające jasełka, występ taneczny oraz piosenki dedykowane babciom i dziadkom. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swój program artystyczny, sprawiając Seniorom wiele radości i wzruszeń.

Mali wolontariusze z grupy Jagódki przekazali prezenty dla pacjentów oddziału dziecięcego Szpitala Powiatowego w Bochni.
Działania tego typu pokazują, że nawet najmłodsi potrafią dzielić się dobrem i wspierać innych w trudnych chwilach.
.jpg)


W naszym przedszkolu czas przedświąteczny był okresem intensywnych przygotowań do Spotkania Świątecznego z Rodzicami. Był to czas pełen pracy, radości oraz satysfakcji z wspólnego tworzenia pięknych wspomnień.

W naszym przedszkolu miało miejsce niezwykłe wydarzenie - koncert kolęd, grany na prawdziwych instrumentach! Dzieci miały okazję zobaczyć oraz wysłuchać brzmienia takich instrumentów jak fagot, flet poprzeczny oraz gitara.
.jpg)