Strona głowna  /  NASZE PRZEDSZKOLE
NASZE PRZEDSZKOLE
Przedszkole mieści się w budynku o bardzo dobrym stanie technicznym, gdzie funkcjonują dwie placówki (Przedszkole i Szkoła Podstawowa). Obok znajduje się boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią i wydzielony ogród  tylko do użytku dzieci przedszkolnych. Plac zabaw wyposażony jest w sprzęt do zabaw ruchowych, jedną piaskownicę. Sale jasne, estetyczne, wyposażone w zabawki, kąciki zabaw, meble dziecięce dostosowane do wzrostu dzieci. Przedszkole czynne jest w godzinach 7.00 – 17.00, liczy 3 oddziały, do których uczęszcza 65 wychowanków. Praca wychowawczo – dydaktyczna planowana jest zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Poprzez codzienne działania chcemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą, zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, otwarte na pomysły i inspiracje płynące od innych osób oraz gotowe szukać nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań. Przedszkole wobec dzieci i rodziców pełni rolę wspomagającą i integrującą społeczność lokalną. W realizacji naszej misji zaangażowany jest cały personel, jak również rodzice, a efektem naszej wspólnej pracy jest przedszkole, w którym dzieci czują się bezpieczne, akceptowane i mogą się wszechstronnie rozwijać. Jesteśmy placówką pracującą w oparciu o programy dostosowane do możliwości rozwojowych dzieci, dzięki czemu nasi wychowankowie sukcesem i bez stresu rozpoczynają naukę w szkole.
 O naszym przedszkolu...

Ostatnia aktualizacja: 2015-10-15