Strona głowna  /  PODZIĘKOWANIA
PODZIĘKOWANIA

Dyrekcja Przedszkola, Rada Pedagogiczna i dzieci serdecznie dziękują

Przyjaciołom Przedszkola:

Przedszkole Samorządowe w Trąbkach – dzieci, dyrekcja i nauczycielki serdecznie dziękują

Radnemu Powiatu Wielickiego Panu Stanisławowi Kyrc

za zasponsorowanie i okazaną pomoc w organizacji wycieczki do Nadleśnictwa w Niepołomicach - 20.10.2016r. Była to dobra okazja do rozbudzenia zainteresowań otaczającą przyrodą, wzbogacenia wiedzy oraz kształtowania postaw proekologicznych u tak małych dzieci.

Grupa II

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wspierali nas przez cały rok przedszkolny :) Szczególnie dziękujemy paniom z RR - p. Magdalenie Palonek i p. Patrycji Malec :) za całoroczne zaangażowanie w życie naszej placówki.

Grupa II

Serdecznie dziękujemy rodzicom Julii, Oliwii, Rafała, Wojtka oraz Zuzanny za obecność na Festynie Gminnym oraz reprezentowanie naszej grupy. Dziękujemy :)

Dyrektor przedszkola, grono pedagogiczne, pracownicy oraz wszystkie dzieci
Serdecznie dziękujemy panu Stanisławowi Kyrc za zorganizowanie wycieczki do Nadleśnictwa Niepolomice.
Dziękujemy też pani Małgorzacie Tretko z KRUS -u  za zorganizowanie konkursu plastycznego z nagrodami oraz Strażakom z OSP Szarów za pokaz ratownictwa.

Grupa II
Serdecznie dziękujemy mamie Mateusza - pani Molik za czerwcowe spotkanie z bajką

Grupa II
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc przy organizacji Festynu rodzinnego. Dziękujemy też p. Szlachcie za wypożyczenie grilla oraz jego transport. Dziękujemy :)

GRUPA I
Serdecznie dziękujemy mamie Amalki za bajkowe spotkanie.

Grupa I i III
Podziekowanie dla mamy Jasia i Julki za czytanie Opowiadań o wróbelku Elemelku

Grupa I
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i zorganizowanie spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka

Serdecznie dziękujemy mamie Julii - pani Kyrc za bajkowe spotkanie

Grupa II

Serdecznie dziękujemy mamie Natalii - pani Gaczoł za styczniowe sptkanie z bajką

Grupa II
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc przy organizacji świątecznego spotkania

Grupa II

Serdecznie dziekujemy tacie Oliwki - panu Tomasik za świąteczne spotkanie z bajkami.

Pracownicy przedszkola

Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za pamięć i prezenty

Serdeczne podziękowania składamy Martynce i Patrycji za spotkanie z bajkami

Grupa I
Dziękujemy pani Ani Wiśniowskiej za czytanie bajki dla dzieci.
Grupa I
Serdeczne podziękowania Pani Agacie Wolskiej za foremki mikołajkowe.
Grupa I
Serdecznie dziekuję Panu Pawłowi Krzyśkiewiczowi za użyczenie magnesów na zajęcia!!

Grupa I
Serdecznie dziekujemy Panu Michałowi Krawczykowi za spotkanie z dziećmi z I grupy w ramach "Cała Polska czyta dzieciom" za czytaną bajeczkę dzieciom.

Grupa I

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Krawczyk za spotkanie z dziećmi z I grupy w ramach akcji   "Cała Polska czyta dzieciom", która czytała dzieciom bajeczki.

Grupa II

Gorące podziękowania dla Taty Olusia za naprawę zamka w drzwiach na korytarzu przedszkola

Ostatnia aktualizacja: 2016-10-21