KLUB KREATYWNEGO RODZICA

WARSZATY KKR- KLUB KREATYWNYCH RODZICÓW

„KREATYWNY CZAS Z RODZICEM”

Organizator : mgr Aleksandra Nowak

HARMONOGRAM:

Temat

Data realizacji

Przegląd fotograficzny: „Wspomnienia z wakacji”

Wrzesień 2023

Konkurs techniczno- przestrzenny „Bajkowy lampion z dyni”

Przegląd plastyczny „Portret Babci i Dziadka”

Styczeń 2024

Przegląd fotograficzny „Zdrowe gotowanie w domu” – Innowacja Pedagogiczna

Luty  2024

Wiosenny pokaz mody „Panienka Wiosenka” – kreatywny strój na powitanie wiosny

Marzec 2024

Wykonanie plakatu promującego zdrowy styl życia „Co szkodzi, co służy zdrowiu?”-Innowacja Pedagogiczna

Konkurs ekologiczny- „Eko łąka”

Konkurs plastyczno-techniczny "Portret Babci i Dziadka"

Z ogromną radością chcemy ogłosić wyniki naszego konkursu plastyczno-technicznego, który odbył się w ramach warsztatów z cyklu "Kreatywny Czas z Rodzicem". Tematem było malowanie portretów naszych kochanych Babć i Dziadków. Chcieliśmy podkreślić piękno relacji między pokoleniami i uwiecznić te wyjątkowe chwile.

Nasze przedszkolaki wykazały się niesamowitą kreatywnością i talentem, co sprawiło nam ogromną radość i dumę. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wysiłek włożony w stworzenie tych wyjątkowych dzieł sztuki.

Teraz, z dumą przedstawiamy trzy najwyżej ocenione prace, wybrane przez dzieci, rodziców oraz pracowników przedszkola. To nie było łatwe zadanie, biorąc pod uwagę wysoki poziom wszystkich zgłoszeń.

Julia z grupy I

Zuzia z grupy III

Oliwia z grupy II

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i Rodzicom, równocześnie zachęcamy do udziału w kolejnych wydarzeniach w ramach cyklu "Kreatywny Czas z Rodzicem". Razem tworzymy piękne chwile i wspomnienia! Wasze prace były niezwykłe i poruszyły serca naszego jury.

Koordynator, Aleksandra Nowak