Uroczystość z okazji 11 Listopada Narodowego Święta Niepodległości

,,Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!

To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce"

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość.

Od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli.W naszym przedszkolu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka.10 listopada odbyła się uroczystość upamiętniająca odzyskanie niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym zaśpiewaniem hymnu polskiego, następnie dzieci recytowały wiersze i śpiewały pieśni patriotyczne.

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola słowem i piosenką oddały miłość do Ojczyzny oraz szacunek bohaterom i symbolom narodowym.