Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.  Z tej okazji dzieci również przygotowały  własnoręcznie zrobione upominki, które wręczyli swoim Babciom i Dziadkom. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają.