AKADEMIA Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

Występ Najstarszej Grupy Przedszkolnej z Okazji 11 Listopada!

10 listopada mieliśmy zaszczyt świętować Dzień Niepodległości podczas niezapomnianego występu naszej najstarszej grupy przedszkolnej. Chcemy się z Wami podzielić chwilami pełnymi dumy, emocji i patriotyzmu!

Występ artystyczny rozpoczął się od wspólnego odśpiewania Hymnu Narodowego. To niewątpliwie magiczny moment, gdy najmłodsi pokazują, że już teraz rozumieją i szanują wartość niepodległości naszej Ojczyzny. Następnie nasi artyści zaprezentowali kilka wzruszających wierszyków, które w prosty, dziecięcy sposób oddają ducha patriotyzmu i szacunku do historii Polski. Ich słowa były jak kolorowe malowidła, ukazujące naszą Ojczyznę przez oczy najmłodszych.

Występ naszych przedszkolaków był pełen uroku i autentyczności. Każde dziecko na scenie wyraziło swoją indywidualność, co sprawiło, że cały występ był jeszcze bardziej wyjątkowy.