3 miesiące temu

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

Czas na herbatkę z Babcią i Dziadkiem z okazji Ich święta był niezwykle uroczysty i pełen wzruszeń. Wnuczęta złożyły wzruszające życzenia wyrażone piosenką, wierszem i tańcem. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, a także swoją wdzięczność wobec swoich dziadków. Każdy z nich otrzymał własnoręcznie wykonane podarunki, które były wyrazem miłości i szacunku.

W uroczystości uczestniczyła również Pani Renata Gawlik Wójt Gminy Biskupice, która osobiście złożyła życzenia wszystkim babciom i dziadkom, życząc im zdrowia, szczęścia oraz wielu radosnych chwil spędzonych z wnukami.

Był to wyjątkowy czas, pełen wzruszeń i radości, kiedy to najmłodsi mieli okazję podziękować swoim dziadkom za miłość, wsparcie i cenne nauki.

Dziękujemy wszystkim za udział w tej wyjątkowej uroczystości oraz życzymy wszystkim babciom i dziadkom dużo zdrowia, radości oraz miłości od swoich wnuków. Niech każdy dzień będzie dla Was pełen ciepła i uśmiechu!