KOMUNIKAT O ZAWIESZENIU ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLU

INFORMACJA WÓJTA GMINY BISKUPICE W SPRAWIE OTWARCIA PRZEDSZKOLI

Szanowni Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkoli prowadzonych przez gminę Biskupice, informuję, że w dniu 06.05.2020 roku nie zostaną otwarte przedszkola publiczne prowadzone przez gminę Biskupice. Decyzja ta poprzedzona jest analizą zaleceń wystosowanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwo Edukacji. Niestety, mając na uwadze powyższe zalecenia, obecnie nie jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom uczęszczającym do przedszkoli odpowiednich warunków.

Trwają prace przystosowawcze mające na celu zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków edukacji. Decyzje o ponownym otwarciu przedszkoli podam do wiadomości publicznej niezwłocznie po jej podjęciu.

W załączeniu przedstawiam wytyczne przeciwepidemiczne GIS oraz wyjaśnienia związane
z obecną sytuacją.

Uwzględniając zaistniałe okoliczności proszę o wyrozumiałość w trosce o zdrowie i życie najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Wójt Gminy Biskupice
Renata Gawlik

Do pobrania:

Przydatne dokumenty:

1.     Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z otwarciem przedszkoli

2.     Instrukcja mycia rąk

3.     Instrukcja dezynfekcji rąk