Warsztaty " Sposób na nudę"

We wtorek, 14 marca odbyły się w warsztaty edukacyjne dla rodziców i dzieci, promujące aktywny, rodzinny sposób spędzania czasu wolnego.

Głównym założeniem zajęć było: wdrażanie rodziców do kreatywności oraz poszerzania ich  wiedzy o możliwościach wykorzystania przedmiotów użytku codziennego w procesie kształceniowym ich dziecka.

Uczestnicy podczas warsztatów poznali kilka prostych i atrakcyjnych sposobów na wykorzystanie klamerek do prania. Powstały klamerkowe budowle, kolorowe stonogi… . Dzieci doskonaliły też swoje umiejętności matematyczne – dodawały, odejmowały, przeliczały, tworzyły pary, klasyfikowały. Na dobrą zabawę nie zabrakło miejsca- super atrakcją okazała się zabawa w Króla spinaczy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i poświęcony czas. Zachęcamy wszystkich rodziców do udziału w zajęciach warsztatowych organizowanych w naszym przedszkolu.

M.Hajduk