Dzień Dziecka w naszym Przedszkolu

W tym roku z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla naszych Przedszkolaków wiele atrakcji. Zaczęliśmy świętować już pod koniec maja organizując  wycieczkę, wyjątkową, bo uczestniczyły w niej dzieci z całego Przedszkola. Celem wyprawy było kino, gdzie uczestniczyliśmy w seansie filmu animowanego "DOM" opowiadającego o perypetiach wesołego przybysza z innej planety. Po filmie dzieci spędziły czas na zabawach i harcach w centrum zabaw dla dzieci. Po całym dniu zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do przedszkola. Kolejną atrakcją ( chyba najbardziej przez dzieci zapamiętaną) były ogromne dmuchańce, które stanęły w przedszkolnym ogrodzie. Wypełniał go w tym uroczystym dniu śmiech i gwar a zabawie nie było końca. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego dnia.